Best Western Grand Htl Guinigi

4 estrelles
8,4
Molt bo
basat en 1717 valoracions
1717 valoracions
dj. 17/09
-
dv. 18/09
2 hostes, 1 habitació
Visió general
Preus
Serveis
Valoracions
Ubicació
Consells i preguntes més freqüents
Allotjaments propers

Les ofertes més recents per a Best Western Grand Htl Guinigi

dj. 17/09
-
dv. 18/09
Ofertes a partir de
60 €
El més barat: preu per nit
Compara els preus de Classic room, Habitació estàndard i 21 ofertes més de Best Western Grand Htl Guinigi.
Classic room, 1 llit individual
60 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, 1 llit extragran
96 €
per nit amb IVA
Classic room, 1 llit extragran
111 €
per nit amb IVA
Habitació doble, tipus de llit no especificat
115 €
per nit amb IVA
Classic room, tipus de llit no especificat
124 €
per nit amb IVA
Classic room, tipus de llit no especificat
134 €
per nit amb IVA
Classic room, tipus de llit no especificat
134 €
per nit amb IVA
Habitació doble, tipus de llit no especificat
145 €
per nit amb IVA
Classic room, tipus de llit no especificat
150 €
per nit amb IVA
Classic room, 1 llit extragran
157 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
181 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
223 €
per nit amb IVA
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Serveis de Best Western Grand Htl Guinigi

  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana

Valoracions de Best Western Grand Htl Guinigi

8,4
Molt bo
1717 valoracions verificades
Extraordinari
873
Molt bo
421
Bo
237
D'acord
89
Acceptable
49
Mediocre
18
Deficient
30
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Ubicació

Via Romana 1247, 55100 Lucca, Toscana

Què hi ha a prop

  • Stadio Porta Elisa1.3 km
  • Church of San Francesco1.8 km
  • Fondazione Centro Studi sull Arte Licia e Carlo Ludovico Ragghianti1.8 km
  • Museo Nazionale Guinigi1.9 km
  • Lucca Botanical Gardens1.9 km
  • Lucca Center Of Contemporary Art1.9 km
  • Chiesa di Santa Maria Forisportam2 km
  • Museo della Tortura2.1 km
  • Guinigi Tower2.1 km
  • Via Fillungo2.2 km
  • Piazza Anfiteatro2.2 km
  • Cattedrale di San Martino2.2 km

Polítiques

Entrada/Sortida

Arribada en qualsevol moment després de les 16:00, sortida en qualsevol moment abans de les 11:00

Cancel·lació/prepagament

Les polítiques de cancel·lació/prepagament varien en funció del tipus d'habitació i del proveïdor.
Número de llicència: 046017ALB0025, IT046017A1RN5L686W

Best Western Grand Htl Guinigi

Quin mes té els preus més barats per a Best Western Grand Htl Guinigi?

El mes més barat per allotjar-se a Best Western Grand Htl Guinigi és l/el gener, amb un preu mitjà de 112 € per nit. El més car és el mes d'/de octubre, a 312 € per nit.

Quin és el dia més barat per reservar Best Western Grand Htl Guinigi?

El mes més barat per reservar a Best Western Grand Htl Guinigi és l'/el dilluns, amb un preu mitjà de 116 € per nit. El més car és el mes d'/de diumenge, a 215 € per nit.

Amb quina antelació hauria de fer la reserva al Best Western Grand Htl Guinigi?

Per aconseguir el millor preu a Best Western Grand Htl Guinigi, reserva amb 1 setmana d'antelació. Podries estalviar aproximadament 46 % en comparació respecte d'una reserva d'última hora.

Consells principals de KAYAK per a la teva estada a Best Western Grand Htl Guinigi

  • Quants dies hauria de quedar-me a Best Western Grand Htl Guinigi? Els usuaris de KAYAK normalment s'hi estan 5 dies.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Best Western Grand Htl Guinigi

  • On està situat Best Western Grand Htl Guinigi?

    Best Western Grand Htl Guinigi està situat a Via Romana 1247, a 2,3 km del centre de Lucca. Stadio Porta Elisa és el lloc d'interès més proper a Best Western Grand Htl Guinigi.

  • Quines són les hores d'arribada i de sortida de Best Western Grand Htl Guinigi?

    L'hora d'arribada a Best Western Grand Htl Guinigi és a les 16:00 i l'hora de sortida és a les 11:00.

  • Best Western Grand Htl Guinigi ofereix servei de Wi-Fi gratuïta?

    Sí, Best Western Grand Htl Guinigi ofereix servei de Wi-Fi gratuïta.

  • Best Western Grand Htl Guinigi ofereix servei d'aparcament gratuït?

    Sí, Best Western Grand Htl Guinigi ofereix servei d'aparcament gratuït.

  • A quina distància es troba Best Western Grand Htl Guinigi de l'aeroport?

    Best Western Grand Htl Guinigi és a 21,1 km de Pisa Gal Galilei. Best Western Grand Htl Guinigi és a 54 km de Florència Peretola.

  • Com s'ho fa KAYAK per trobar ofertes tan barates per a l'hotel Best Western Grand Htl Guinigi?

    KAYAK rastreja el web per trobar totes les ofertes d'habitacions disponibles a l'hotel Best Western Grand Htl Guinigi de a Lucca i t'ajuda a comparar-les per trobar el millor preu per a la teva estada. Molts webs de viatges ofereixen descomptes o ofertes en algun moment per a les habitacions de Best Western Grand Htl Guinigi i KAYAK et mostra els preus de molts llocs diferents perquè sempre puguis trobar una oferta excel·lent per a Best Western Grand Htl Guinigi.

Hotels i allotjaments propers

Lloguer de vacances
Comfort and brightness in Lucca
9.4 Excel·lent (7 valoracions)0,43 kmBalcó, aire condicionat, Cafetera257 €+
Lloguer de vacances
4% més barat
Casa Mila - Vicino Al Centro
8.8 Excel·lent (6 valoracions)0,5 kmVista a la ciutat, Cuina, terrassa/pati119 €+
Lloguer de vacances
26% més barat
Il posto giusto - Lucca
9.1 Excel·lent (7 valoracions)0,5 kmCuina, Balcó, aire condicionat92 €+
Lloguer de vacances
20% més barat
Casa Marta Apartment ,Free Private Parking, Near The City Centre & Hospital
9.2 Excel·lent (13 valoracions)0,6 kmCuina, cuina americana, terrassa/pati99 €+
Lloguer de vacances
42% més barat
Appartamento Sughero
6.7 Bo (7 valoracions)1,13 kmCuina, aire condicionat, Cafetera72 €+
Lloguer de vacances
42% més barat
Casina Di Pietro - Lucca
8.2 Excel·lent (9 valoracions)1,08 kmCuina, aire condicionat, Cafetera73 €+
Lloguer de vacances
41% més barat
Casa Ginestra - Comfort a 1 km da Lucca - 5 ospiti - Garage
0,89 kmCuina, cuina americana, Balcó74 €+
Lloguer de vacances
29% més barat
'Bleu' apartment with swimming pool, Villa Gabriella
10 Excel·lent (4 valoracions)0,8 kmPiscina privada, Piscina exterior, aire condicionat88 €+
Lloguer de vacances
29% més barat
'Bleu' apartment with swimming pool, Villa Gabriella
10 Excel·lent (4 valoracions)0,8 kmPiscina privada, Piscina exterior, aire condicionat88 €+
Lloguer de vacances
1% més barat
Lucca Mira
9.9 Excel·lent (32 valoracions)0,82 kmCuina, cuina americana, terrassa/pati123 €+
Lloguer de vacances
14% més barat
Casa Alessia
9.7 Excel·lent (141 valoracions)0,97 kmCuina, Balcó, aire condicionat107 €+
Lloguer de vacances
23% més barat
Apartment 'Light Bleu' with pool, Villa Gabriella
9.5 Excel·lent (14 valoracions)0,8 kmPiscina privada, Piscina exterior, aire condicionat95 €+

Informació útil

Qualitat-preu

Distància al centre de la ciutat

Aeroport més a prop

Distància fins a l'aeroport

8,2
2,3 km
Pisa Gal Galilei
21,1 km