DoubleTree by Hilton New York Downtown

4 estrelles
ds. 11/07
-
dg. 12/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
87 €
/El més barat: preu per nit
Tipus d’habitació
Proveïdor
Total per nit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
87 €
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
115 €
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
119 €
Visió general
Preus
Serveis
Valoracions
Ubicació
Quan reservar
Consells i preguntes més freqüents
Allotjaments propers

Les ofertes més recents per a DoubleTree by Hilton New York Downtown

ds. 11/07
-
dg. 12/07
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 2 llits grans
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació doble, 2 llits dobles
Deluxe room, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Preus per a una nit (inclouen impostos, però no inclouen taxes).

Serveis de DoubleTree by Hilton New York Downtown

  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV

Bàsics

  • Wi-Fi (de pagament)
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Aparcament accessible
  • Per a no fumadors
  • Zona de fumadors

Restaurants

  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Cafeteria
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera

Serveis i comoditats

  • Sales de conferències
  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Servei d'habitacions
  • Recepció les 24h

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Telèfon
  • Magatzem disponible

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Menjar infantil
  • Bufet amb menjar infantil

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Aparcament i transport

  • Aparcament

Habitació

  • Sofà llit

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions de DoubleTree by Hilton New York Downtown

7,7
Bo
5768 valoracions verificades
Extraordinari
1831
Molt bo
1147
Bo
1137
D'acord
507
Acceptable
468
Mediocre
253
Deficient
425
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Ubicació

8 Stone Street, Nova York, NY 10004

Què hi ha a prop

  • Wall Street367 m
  • Pont de Brooklyn1.4 km
  • Ellis Island2.5 km
  • Estàtua de la Llibertat3.2 km
  • Koreatown5.3 km
  • Madison Square Garden5.4 km
  • Empire State Building5.4 km
  • Seu de les Nacions Unides6.3 km
  • Times Square6.5 km
  • Rockefeller Center6.7 km
  • Broadway6.7 km
  • Theatre District6.8 km

Polítiques

Entrada/Sortida

Arribada en qualsevol moment després de les 16:00, sortida en qualsevol moment abans de les 11:00

Cancel·lació/prepagament

Les polítiques de cancel·lació/prepagament varien en funció del tipus d'habitació i del proveïdor.

Informació essencial sobre DoubleTree by Hilton New York Downtown

Temporada baixa

Temporada alta

Mitjana de preu (nit entre setmana)

Mitjana de preu (nit de cap de setmana)

de febrer
d’octubre
229 €
186 €
El mes més barat per allotjar-se en un hotel amb una baixada del preu del 42% de mitjana.
El mes més car per allotjar-se en un hotel amb un increment del preu del 33% de mitjana.
Mitjana de preu per al dg. - dj. de la(es) darrera(es) 2 setmanes.
Mitjana de preu per al dv. i ds. de la(es) darrera(es) 2 setmanes.

El millor moment per reservar una habitació a DoubleTree by Hilton New York Downtown

Preu per nit. Els preus no són fixos i poden canviar amb el temps.
Preu mitjà per nit i per mes
Preu mitjà per nit

Consells principals de KAYAK per a la teva estada a DoubleTree by Hilton New York Downtown

  • Si cerques un allotjament barat a DoubleTree by Hilton New York Downtown, planteja't viatjar-hi en temporada baixa. Les ofertes més barates normalment es troben els mesos de de febrer i de d’agost.
  • Els preus també poden variar en funció del dia de la setmana de l'estada. Per trobar les millors ofertes d'habitacions a DoubleTree by Hilton New York Downtown, allotja-t'hi en divendres o diumenge. El dia més car sol ser el dijous.
  • L'habitació més barata de DoubleTree by Hilton New York Downtown que s'ha trobat a KAYAK durant les darreres 2 setmanes costava 176 € i la més cara 176 €.
  • Quants dies hauria de quedar-me a DoubleTree by Hilton New York Downtown? Els usuaris de KAYAK normalment s'hi estan 6 dies.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a DoubleTree by Hilton New York Downtown

  • On està situat DoubleTree by Hilton New York Downtown?

    DoubleTree by Hilton New York Downtown està situat a 8 Stone Street al Districte financer, a 6,2 km del centre de Nova York. Wall Street és el lloc d'interès més proper a DoubleTree by Hilton New York Downtown.

  • Quines són les hores d'arribada i de sortida de DoubleTree by Hilton New York Downtown?

    L'hora d'arribada a DoubleTree by Hilton New York Downtown és a les 16:00 i l'hora de sortida és a les 11:00.

  • A quina distància es troba DoubleTree by Hilton New York Downtown de l'aeroport?

    DoubleTree by Hilton New York Downtown és a 13,8 km de Newark.

  • Com s'ho fa KAYAK per trobar ofertes tan barates per a l'hotel DoubleTree by Hilton New York Downtown?

    KAYAK rastreja el web per trobar totes les ofertes d'habitacions disponibles a l'hotel DoubleTree by Hilton New York Downtown de a Nova York i t'ajuda a comparar-les per trobar el millor preu per a la teva estada. Molts webs de viatges ofereixen descomptes o ofertes en algun moment per a les habitacions de DoubleTree by Hilton New York Downtown i KAYAK et mostra els preus de molts llocs diferents perquè sempre puguis trobar una oferta excel·lent per a DoubleTree by Hilton New York Downtown.

Hotels i allotjaments propers

Hotel de 4 estrelles
4% més barat
The Fidi Hotel
8.1 Excel·lent (1.196 valoracions)0,02 kmCentre de fitnes, Servei d'habitacions, Wi-Fi gratuïta150 €+
Hotel de 3 estrelles
Hampton Inn Manhattan/Downtown-Financal District8.1 Excel·lent (1.535 valoracions)0,1 kmCentre de fitnes, Servei d'habitacions, Wi-Fi gratuïta163 €+
Hotel de 3 estrelles
Hilton Garden Inn Nyc Financial Center/Manhattan Downtown8.4 Excel·lent (4.530 valoracions)0,12 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar170 €+
Hotel de 3 estrelles
1% més baratThe Wall Street Inn8.3 Excel·lent (1.941 valoracions)0,19 kmCentre de fitnes, Servei d'habitacions, Wi-Fi gratuïta155 €+
Hotel de 2 estrelles
20% més barat
Tribeca Hotel Fidi
7.1 Bo (177 valoracions)0,5 kmWi-Fi, Wi-Fi disponible a tot arreu, TV de pantalla plana125 €+
Hotel de 4 estrelles
10% més baratEurostars Wall Street7.9 Bo (2.045 valoracions)0,54 kmServei d'habitacions, Wi-Fi gratuïta, Tetera/cafetera142 €+
Hotel de 4 estrelles
4% més barat
The Fidi Hotel
8.1 Excel·lent (1.196 valoracions)0,02 kmCentre de fitnes, Servei d'habitacions, Wi-Fi gratuïta150 €+
Hotel de 3 estrelles
1% més baratThe Wall Street Inn8.3 Excel·lent (1.941 valoracions)0,19 kmCentre de fitnes, Servei d'habitacions, Wi-Fi gratuïta155 €+
Steps from Wall Street | Free Breakfast. Gym
9.6 Excel·lent (6 valoracions)0,47 kmCentre de fitnes175 €+
Hotel de 5 estrelles
The Wall Street Hotel
9.3 Excel·lent (405 valoracions)0,43 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar407 €+
Hotel de 5 estrelles
Casa Cipriani New York
9.1 Excel·lent (47 valoracions)0,32 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar836 €+
Hotel de 3 estrelles
Hotel Indigo NYC Financial District By IHG
9 Excel·lent (1.256 valoracions)0,42 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar172 €+

Informació útil

Qualitat-preu

Distància al centre de la ciutat

Aeroport més a prop

Distància fins a l'aeroport

7,6
6,2 km
Newark
13,8 km