Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso

3 estrelles
7,4
Bo
basat en 2013 valoracions
2013 valoracions
dc. 30/09
-
dj. 01/10
2 hostes, 1 habitació
Visió general
Preus
Serveis
Valoracions
Ubicació
Consells i preguntes més freqüents
Allotjaments propers

Les ofertes més recents per a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso

dc. 30/09
-
dj. 01/10
Ofertes a partir de
51 €
El més barat: preu per nit
Compara els preus de Habitació amb llit extragran, Habitació estàndard i 27 ofertes més de Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso.
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
51 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
55 €
per nit amb impostos
Deluxe room, 1 llit extragran
57 €
per nit amb impostos
Queen room, 1 llit gran
62 €
per nit amb impostos
Deluxe room, tipus de llit no especificat
61 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
77 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
64 €
per nit amb impostos
Queen room, 1 llit gran
67 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
65 €
per nit amb impostos
Queen room, 1 llit gran
65 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, 1 llit extragran
67 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
71 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
68 €
per nit amb impostos
Habitació doble, 2 llits dobles
71 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
82 €
per nit amb impostos
Deluxe room, 1 llit extragran
73 €
per nit amb impostos
Queen room, 1 llit gran
82 €
per nit amb impostos
Queen room, 1 llit gran
73 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
73 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
76 €
per nit amb impostos
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Serveis de Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso

  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Transport aeroport gratuït
  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu

Valoracions de Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso

7,4
Bo
2013 valoracions verificades
Extraordinari
633
Molt bo
304
Bo
299
D'acord
142
Acceptable
203
Mediocre
112
Deficient
320
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Ubicació

6789 Boeing Drive, El Paso, TX 79925

Què hi ha a prop

  • Fort Bliss Museum4.6 km
  • El Paso Community College5.3 km
  • El Paso Zoo5.4 km
  • Chamizal National Memorial6.3 km
  • Anson Mills Building9.7 km
  • Plaza Theatre9.7 km
  • Cathedral Parish of Saint Patrick9.8 km
  • El Paso Holocaust Museum & Study Center9.8 km
  • El Paso Museum of Art9.8 km
  • Abraham Chavez Theater9.9 km
  • Williams Convention Center9.9 km
  • Railroad and Transportation Museum10 km

Polítiques

Entrada/Sortida

Arribada en qualsevol moment després de les 15:00, sortida en qualsevol moment abans de les 12:00

Cancel·lació/prepagament

Les polítiques de cancel·lació/prepagament varien en funció del tipus d'habitació i del proveïdor.

Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso

Quin mes té els preus més barats per a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso?

El mes més barat per allotjar-se a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso és l/el novembre, amb un preu mitjà de 69 € per nit. El més car és el mes d'/de maig, a 278 € per nit.

Quin és el dia més barat per reservar Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso?

El mes més barat per reservar a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso és l'/el dimarts, amb un preu mitjà de 73 € per nit. El més car és el mes d'/de diumenge, a 104 € per nit.

Amb quina antelació hauria de fer la reserva al Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso?

Per aconseguir el millor preu a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso, reserva amb 7 setmanes d'antelació. Podries estalviar aproximadament 29 % en comparació respecte d'una reserva d'última hora.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso

  • On està situat Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso?

    Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso està situat a 6789 Boeing Drive, a 9,5 km del centre de El Paso. Fort Bliss Museum és el lloc d'interès més proper a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso.

  • Quines són les hores d'arribada i de sortida de Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso?

    L'hora d'arribada a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso és a les 15:00 i l'hora de sortida és a les 12:00.

  • Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso ofereix servei de Wi-Fi gratuïta?

    Sí, Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso ofereix servei de Wi-Fi gratuïta.

  • Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso ofereix servei d'aparcament gratuït?

    Sí, Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso ofereix servei d'aparcament gratuït.

  • Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso ofereix servei de trasllat a l'aeroport i recollida de l'aeroport gratuïts?

    Sí, Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso ofereix servei de trasllat a l'aeroport i de recollida de l'aeroport gratuïts.

  • A quina distància es troba Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso de l'aeroport?

    Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso és a 2,2 km de El Paso. Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso és a 17,7 km de Ciudad Juárez Abraham Gonzalez.

  • Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso té piscina?

    Sí, Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso té piscina.

  • Com s'ho fa KAYAK per trobar ofertes tan barates per a l'hotel Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso?

    KAYAK rastreja el web per trobar totes les ofertes d'habitacions disponibles a l'hotel Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso de a El Paso i t'ajuda a comparar-les per trobar el millor preu per a la teva estada. Molts webs de viatges ofereixen descomptes o ofertes en algun moment per a les habitacions de Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso i KAYAK et mostra els preus de molts llocs diferents perquè sempre puguis trobar una oferta excel·lent per a Hawthorn Extended Stay by Wyndham El Paso.

Hotels i allotjaments propers

Hotel de 3 estrelles
Radisson Hotel El Paso Airport8.4 Excel·lent (1.654 valoracions)0,18 kmPiscina exterior, Piscina interior, Centre de fitnes108 €+
Hotel de 3 estrelles
Marriott El Paso8.1 Excel·lent (365 valoracions)0,23 kmPiscina exterior, Piscina interior, Centre de fitnes121 €+
Hotel de 3 estrelles
Chase Suite Hotel El Paso8.8 Excel·lent (614 valoracions)0,24 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Wi-Fi gratuïta111 €+
Classic Unit, Full Kitchen, Outdoor Pool, Pet-Friendly, Free Parking & Breakfast
10 Excel·lent (1 valoració)0,27 kmCentre de fitnes, Cafetera171 €+
Hotel de 2 estrelles
2% més baratExtended Stay America Suites - El Paso - Airport6.9 Bo (1.315 valoracions)0,61 kmWi-Fi, Tetera/cafetera, Cafetera55 €+
Hotel de 2 estrelles
Quality Inn & Suites Airport8 Excel·lent (1.092 valoracions)1,89 kmPiscina exterior, Restaurant, Bar/Sala d'estar62 €+
Hotel de 3 estrelles
Wyndham El Paso Airport Hotel and Water Park7.2 Bo (1.630 valoracions)0,58 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Restaurant86 €+
Hotel de 2 estrelles
Comfort Suites El Paso Airport
8.2 Excel·lent (323 valoracions)0,78 kmCentre de fitnes, Wi-Fi gratuïta, Tetera/cafetera86 €+
Classic Unit, Full Kitchen, Outdoor Pool, Pet-Friendly, Free Parking & Breakfast
10 Excel·lent (1 valoració)0,27 kmCentre de fitnes, Cafetera171 €+
Hotel de 2 estrelles
SpringHill Suites by Marriott El Paso Airport
9 Excel·lent (194 valoracions)0,72 kmCentre de fitnes, Wi-Fi gratuïta, Cafetera114 €+
Hotel de 3 estrelles
Home2 Suites El Paso Airport9 Excel·lent (240 valoracions)1,46 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Restaurant109 €+
Hotel de 3 estrelles
Tru by Hilton El Paso Airport
9 Excel·lent (466 valoracions)1,63 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Tetera/cafetera95 €+

Informació útil

Distància al centre de la ciutat

Aeroport més a prop

Distància fins a l'aeroport

9,5 km
El Paso
2,2 km