Adina Citylife Wellington

4 estrelles
8,6
Molt bo
basat en 3029 valoracions
3029 valoracions
ds. 05/09
-
dg. 06/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
58 €
/El més barat: preu per nit
Tipus d’habitació
Proveïdor
Total per nit
Habitació doble, 1 llit individual
58 €
Queen room, 1 llit gran
78 €
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
79 €
Visió general
Preus
Serveis
Valoracions
Ubicació
Consells i preguntes més freqüents
Allotjaments propers

Les ofertes més recents per a Adina Citylife Wellington

ds. 05/09
-
dg. 06/09
Habitació doble, 1 llit individual
58 €
per nit amb impostos
Queen room, 1 llit gran
78 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
79 €
per nit amb impostos
Queen room, 1 llit gran
84 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
86 €
per nit amb impostos
Habitació premier, tipus de llit no especificat
140 €
per nit amb impostos
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Serveis de Adina Citylife Wellington

  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana

Cuina

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Estris de cuina
  • Cuina
  • Cuina americana
  • Rentaplats
  • Forn
  • Microones
  • Cuina
  • Tetera/cafetera
  • Torradora
  • Nevera
  • Cafetera
  • Zona de menjador

Bàsics

  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Wi-Fi gratuïta
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Xampú
  • Adaptador
  • Gel de bany
  • Papereres
  • Suavitzant

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Oficina de canvi
  • Sales de reunions/banquets
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h
  • Habitacions per a fumadors disponibles
  • Caixa forta

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Bany addicional
  • Vàter addicional
  • Banyera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Dutxa sense graó

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Hipoal·lergogen
  • Per a no fumadors
  • Zona de fumadors
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar
  • Assecadora
  • Rentadora

General

  • Habitacions familiars
  • Magatzem disponible
  • Zona per jeure
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Servei de trasllat (de pagament)
  • Càrrega de vehicles elèctrics
  • Aparcament al carrer
  • Transport a l’aeroport

Restaurants

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafeteria
  • Taula per menjar

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta
  • Productes de neteja

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV
  • Reproductor de DVD

Habitació

  • Despertador
  • Armari

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Ideal per a famílies

  • Servei de cangur o guarderia
  • Bressol disponible

Aire lliure

  • Balcó

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Spa

  • Spa

Valoracions de Adina Citylife Wellington

8,6
Molt bo
3029 valoracions verificades
Extraordinari
1681
Molt bo
663
Bo
385
D'acord
123
Acceptable
96
Mediocre
40
Deficient
41
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Ubicació

300 Lambton Quay, Wellington 5010

Què hi ha a prop

  • Wellington Cable Car81 m
  • City to Sea Bridge0.5 km
  • Michael Fowler Centre0.6 km
  • Lambton Quay0.6 km
  • New Zealand Parliament Buildings0.8 km
  • Victoria University of Wellington0.8 km
  • Museum of New Zealand Te Papa Tongarewa0.9 km
  • Sacred Heart Cathedral0.9 km
  • National Library0.9 km
  • Wellington Cathedral of St Paul0.9 km
  • Cuba Street1 km
  • St James Theatre1 km

Polítiques

Entrada/Sortida

Arribada en qualsevol moment després de les 15:00, sortida en qualsevol moment abans de les 11:00

Cancel·lació/prepagament

Les polítiques de cancel·lació/prepagament varien en funció del tipus d'habitació i del proveïdor.

Adina Citylife Wellington

Quin mes té els preus més barats per a Adina Citylife Wellington?

El mes més barat per allotjar-se a Adina Citylife Wellington és l/el gener, amb un preu mitjà de 72 € per nit. El més car és el mes d'/de setembre, a 126 € per nit.

Quin és el dia més barat per reservar Adina Citylife Wellington?

El mes més barat per reservar a Adina Citylife Wellington és l'/el dissabte, amb un preu mitjà de 77 € per nit. El més car és el mes d'/de divendres, a 216 € per nit.

Amb quina antelació hauria de fer la reserva al Adina Citylife Wellington?

Per aconseguir el millor preu a Adina Citylife Wellington, reserva amb 11 setmanes d'antelació. Podries estalviar aproximadament 45 % en comparació respecte d'una reserva d'última hora.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Adina Citylife Wellington

  • On està situat Adina Citylife Wellington?

    Adina Citylife Wellington està situat a 300 Lambton Quay al Wellington Central, a 0,2 km del centre de Wellington. Wellington Cable Car és el lloc d'interès més proper a Adina Citylife Wellington.

  • Quines són les hores d'arribada i de sortida de Adina Citylife Wellington?

    L'hora d'arribada a Adina Citylife Wellington és a les 15:00 i l'hora de sortida és a les 11:00.

  • Adina Citylife Wellington ofereix servei de Wi-Fi gratuïta?

    Sí, Adina Citylife Wellington ofereix servei de Wi-Fi gratuïta.

  • A quina distància es troba Adina Citylife Wellington de l'aeroport?

    Adina Citylife Wellington és a 5,5 km de Wellington. Adina Citylife Wellington és a 45,9 km de Paraparaumu.

  • Com s'ho fa KAYAK per trobar ofertes tan barates per a l'hotel Adina Citylife Wellington?

    KAYAK rastreja el web per trobar totes les ofertes d'habitacions disponibles a l'hotel Adina Citylife Wellington de a Wellington i t'ajuda a comparar-les per trobar el millor preu per a la teva estada. Molts webs de viatges ofereixen descomptes o ofertes en algun moment per a les habitacions de Adina Citylife Wellington i KAYAK et mostra els preus de molts llocs diferents perquè sempre puguis trobar una oferta excel·lent per a Adina Citylife Wellington.

Hotels i allotjaments propers

Hotel de 5 estrelles
DoubleTree by Hilton Wellington8.8 Excel·lent (2.367 valoracions)0,06 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar100 €+
Hotel de 3 estrelles
Quest 256 Lambton
9.2 Excel·lent (937 valoracions)0,1 kmWi-Fi, Tetera/cafetera, Cafetera70 €+
Hotel de 5 estrelles
Intercontinental Hotels Wellington By IHG8.9 Excel·lent (2.835 valoracions)0,11 kmImmersió lleugera, Piscina interior, Centre de fitnes146 €+
Hotel de 4 estrelles
Novotel Wellington8.1 Excel·lent (2.319 valoracions)0,13 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar73 €+
Hotel de 2 estrelles
56% més baratHotel Waterloo & Backpackers7 Bo (5.273 valoracions)0,65 kmBar/Sala d'estar, Wi-Fi gratuïta, Wi-Fi disponible a tot arreu31 €+
Hotel de 3 estrelles
48% més barat
The Setup on Manners
7.5 Bo (1.748 valoracions)0,66 kmWi-Fi, Televisó per cable o per satèl·lit36 €+
Hotel de 3 estrelles
35% més barat
Shepherds Arms Hotel
7 Bo (2.013 valoracions)0,85 kmRestaurant, Bar/Sala d'estar, Servei d'habitacions44 €+
Hotel de 3 estrelles
23% més baratTrinity Hotel Wellington8.1 Excel·lent (3.330 valoracions)0,68 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar53 €+
Hotel de 3 estrelles
Quest 256 Lambton
9.2 Excel·lent (937 valoracions)0,1 kmWi-Fi, Tetera/cafetera, Cafetera70 €+
Hotel de 3 estrelles
The Cobbler Hotel
9 Excel·lent (799 valoracions)0,86 kmWi-Fi, Tetera/cafetera, TV de pantalla plana82 €+
Hotel de 5 estrelles
Intercontinental Hotels Wellington By IHG8.9 Excel·lent (2.835 valoracions)0,11 kmImmersió lleugera, Piscina interior, Centre de fitnes146 €+
Hotel de 5 estrelles
DoubleTree by Hilton Wellington8.8 Excel·lent (2.367 valoracions)0,06 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar100 €+

Informació útil

Distància al centre de la ciutat

Aeroport més a prop

Distància fins a l'aeroport

0,2 km
Wellington
5,5 km