Dongdaemun Hwashin Hostel

Categoria 2
9,2
Extraordinari
basat en 1201 valoracions
1201 valoracions
dg. 16/08
-
dl. 17/08
2 hostes, 1 habitació
Visió general
Preus
Serveis
Valoracions
Ubicació
Quan reservar
Consells i preguntes més freqüents
Allotjaments propers

Les ofertes més recents per a Dongdaemun Hwashin Hostel

dg. 16/08
-
dl. 17/08
Habitació doble, tipus de llit no especificat
28 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
33 €
per nit amb impostos
Habitació doble, tipus de llit no especificat
28 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
33 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
30 €
per nit amb impostos
Habitació doble, tipus de llit no especificat
31 €
per nit amb impostos
Habitació doble, 1 llit doble
32 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, 1 llit doble
34 €
per nit amb impostos
Habitació doble, tipus de llit no especificat
32 €
per nit amb impostos
Habitació doble, tipus de llit no especificat
48 €
per nit amb impostos
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Serveis de Dongdaemun Hwashin Hostel

  • Wi-Fi gratuïta
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Internet
  • Assecador de cabells
  • Recepció les 24h
  • Nevera
  • Per a no fumadors
  • Aire condicionat

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Gel de bany
  • Tovalloles
  • Aire condicionat
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Papereres
  • Adaptador

Bany

  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Dutxa
  • Bany privat

Serveis i comoditats

  • Taps per a les oïdes
  • Ampolla d'aigua
  • Recepció les 24h
  • Accés amb clau

Multimèdia i entreteniment

  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV de pantalla plana
  • TV

General

  • Sabatilles d'anar per casa
  • Cortina per mantenir la privacitat
  • Magatzem disponible

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Coixí sense plomes

Habitació

  • Penjador de roba

Restaurants

  • Nevera

Valoracions de Dongdaemun Hwashin Hostel

9,2
Extraordinari
1201 valoracions verificades
Extraordinari
810
Molt bo
242
Bo
108
D'acord
18
Acceptable
12
Mediocre
1
Deficient
9
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Ubicació

15, Dongho-ro 34-Gil, Seül 100-411

Què hi ha a prop

  • 東大門市場0.6 km
  • 明洞聖堂1.4 km
  • 昌德宮1.9 km
  • 清溪川2 km
  • 大學路2 km
  • 首爾中區2.2 km
  • 北村韓屋村2.3 km
  • 光化門廣場2.5 km
  • 崇禮門2.6 km
  • 光化門2.6 km
  • 景福宮2.7 km
  • 高麗大學3.7 km

Polítiques

Entrada/Sortida

Arribada en qualsevol moment després de les 14:00, sortida en qualsevol moment abans de les 11:00

Cancel·lació/prepagament

Les polítiques de cancel·lació/prepagament varien en funció del tipus d'habitació i del proveïdor.
Número de llicència: 201-17-94282

Informació essencial sobre Dongdaemun Hwashin Hostel

Temporada baixa

Temporada alta

Mitjana de preu (nit de cap de setmana)

de gener
de novembre
45 €
El mes més barat per allotjar-se en un hotel amb una baixada del preu del 21% de mitjana.
El mes més car per allotjar-se en un hotel amb un increment del preu del 11% de mitjana.
Mitjana de preu per al dv. i ds. de la(es) darrera(es) 2 setmanes.

Dongdaemun Hwashin Hostel

Quin mes té els preus més barats per a Dongdaemun Hwashin Hostel?

Basat en els preus d'hotels que han trobat els usuaris de KAYAK durant els últims 12 mesos.

El mes més barat per allotjar-se a Dongdaemun Hwashin Hostel és l/el abril, amb un preu mitjà de 31 € per nit. El més car és el mes d'/de març, a 65 € per nit.

Consells principals de KAYAK per a la teva estada a Dongdaemun Hwashin Hostel

  • Si cerques un allotjament barat a Dongdaemun Hwashin Hostel, planteja't viatjar-hi en temporada baixa. Les ofertes més barates normalment es troben els mesos de de gener i de de novembre.
  • Quants dies hauria de quedar-me a Dongdaemun Hwashin Hostel? Els usuaris de KAYAK normalment s'hi estan 10 dies.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Dongdaemun Hwashin Hostel

  • On està situat Dongdaemun Hwashin Hostel?

    Dongdaemun Hwashin Hostel està situat a 15, Dongho-ro 34-Gil al Jung-gu, a 1,9 km del centre de Seül. 東大門市場 és el lloc d'interès més proper a Dongdaemun Hwashin Hostel.

  • Quines són les hores d'arribada i de sortida de Dongdaemun Hwashin Hostel?

    L'hora d'arribada a Dongdaemun Hwashin Hostel és a les 14:00 i l'hora de sortida és a les 11:00.

  • Dongdaemun Hwashin Hostel ofereix servei de Wi-Fi gratuïta?

    Sí, Dongdaemun Hwashin Hostel ofereix servei de Wi-Fi gratuïta.

  • A quina distància es troba Dongdaemun Hwashin Hostel de l'aeroport?

    Dongdaemun Hwashin Hostel és a 17,8 km de Seül Gimpo Intl.

  • Com s'ho fa KAYAK per trobar ofertes tan barates per a l'hotel Dongdaemun Hwashin Hostel?

    KAYAK rastreja el web per trobar totes les ofertes d'habitacions disponibles a l'hotel Dongdaemun Hwashin Hostel de a Seül i t'ajuda a comparar-les per trobar el millor preu per a la teva estada. Molts webs de viatges ofereixen descomptes o ofertes en algun moment per a les habitacions de Dongdaemun Hwashin Hostel i KAYAK et mostra els preus de molts llocs diferents perquè sempre puguis trobar una oferta excel·lent per a Dongdaemun Hwashin Hostel.

Hotels i allotjaments propers

Hotel de 3 estrelles
Baiton Seoul Dongdaemun Hotel7.9 Bo (2.704 valoracions)0,06 kmWi-Fi, Televisó per cable o per satèl·lit64 €+
Hotel de 3 estrelles
Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun8.4 Excel·lent (3.444 valoracions)0,11 kmRestaurant, Wi-Fi gratuïta, Tetera/cafetera73 €+
Hotel de 3 estrelles
Jd Tower Hotel
8.8 Excel·lent (360 valoracions)0,11 kmCentre de fitnes, Wi-Fi gratuïta, Wi-Fi disponible a tot arreu88 €+
Hotel de 5 estrelles
Novotel Ambassador Seoul Dongdaemun Hotels & Residences8.7 Excel·lent (2.848 valoracions)0,15 kmPiscina exterior, Piscina interior, Centre de fitnes198 €+
Hotel de 3 estrelles
K-guesthouse Dongdaemun Premium
7.1 Bo (2.991 valoracions)0,36 kmWi-Fi, Aparcament gratuït, TV de pantalla plana34 €+
Hotel de 2 estrelles
Hotel Stay Inn
7.4 Bo (163 valoracions)0,33 kmWi-Fi, Tetera/cafetera, Cafetera36 €+
Hotel de 2 estrelles
Hotel Treeshade Dongdaemun6.3 Bo (131 valoracions)0,22 kmWi-Fi, Centre de negocis, Televisó per cable o per satèl·lit36 €+
Hotel de 2 estrelles
Dongdaemun History Cultural Park Station Loo (Lou Hotel)
7.1 Bo (24 valoracions)0,32 km38 €+
Lloguer de vacances
A comfortable house, Dongdaemun History & Culture Park Station
9.7 Excel·lent (10 valoracions)0,34 kmAire condicionat, TV de pantalla plana187 €+
Hotel de 4 estrelles
Sotetsu Hotels The Splaisir Seoul Dongdaemun9.1 Excel·lent (3.045 valoracions)0,37 kmCentre de fitnes, Restaurant, Wi-Fi gratuïta125 €+
Hotel de 2 estrelles
Yul Hotel
9 Excel·lent (19 valoracions)0,4 kmTV de pantalla plana67 €+
Hotel de 3 estrelles
NINE TREE BY PARNAS SEOUL DONGDAEMUN
8.9 Excel·lent (3.825 valoracions)0,16 kmRestaurant, Wi-Fi gratuïta, Tetera/cafetera102 €+

Informació útil

Qualitat-preu

Distància al centre de la ciutat

Aeroport més a prop

Distància fins a l'aeroport

9,5
1,9 km
Seül Gimpo Intl
17,8 km