pentahotel Brussels Airport

3 estrelles
7,6
Bo
basat en 3565 valoracions
3565 valoracions
dt. 22/09
-
dc. 23/09
2 hostes, 1 habitació
Visió general
Preus
Serveis
Valoracions
Ubicació
Quan reservar
Consells i preguntes més freqüents
Allotjaments propers

Les ofertes més recents per a pentahotel Brussels Airport

dt. 22/09
-
dc. 23/09
Ofertes a partir de
36 €
El més barat: preu per nit
Compara els preus de Habitació estàndard, Deluxe room i 14 ofertes més de pentahotel Brussels Airport.
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
36 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
51 €
per nit amb impostos
Deluxe room, tipus de llit no especificat
65 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
51 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
54 €
per nit amb impostos
Habitació doble, 1 llit individual
55 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
60 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, 1 llit gran
61 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
65 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
70 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
71 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
71 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, 2 llits individuals
78 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
87 €
per nit amb impostos
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
91 €
per nit amb impostos
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Serveis de pentahotel Brussels Airport

  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Articles de neteja personal gratuïts

Valoracions de pentahotel Brussels Airport

7,6
Bo
3565 valoracions verificades
Extraordinari
971
Molt bo
744
Bo
782
D'acord
389
Acceptable
298
Mediocre
161
Deficient
221
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Ubicació

Berkenlaan 5, Brussel·les 1831

Què hi ha a prop

  • Jubilee Park6 km
  • Edifici Berlaymont6.3 km
  • Europa Building6.5 km
  • House of European History6.7 km
  • Place du Luxembourg7.1 km
  • Catedral de Brussel·les7.2 km
  • Atomium7.3 km
  • Théâtre Royal de la Monnaie7.4 km
  • Palau Reial7.4 km
  • Mini-Europe7.5 km
  • Square - Brussels Meeting Centre7.6 km
  • Grand Place7.6 km

Polítiques

Entrada/Sortida

Arribada en qualsevol moment després de les 15:00, sortida en qualsevol moment abans de les 12:00

Cancel·lació/prepagament

Les polítiques de cancel·lació/prepagament varien en funció del tipus d'habitació i del proveïdor.

Informació essencial sobre pentahotel Brussels Airport

Temporada baixa

Temporada alta

Mitjana de preu (nit entre setmana)

Mitjana de preu (nit de cap de setmana)

d’agost
de febrer
82 €
78 €
El mes més barat per allotjar-se en un hotel amb una baixada del preu del 20% de mitjana.
El mes més car per allotjar-se en un hotel amb un increment del preu del 20% de mitjana.
Mitjana de preu per al dg. - dj. de la(es) darrera(es) 2 setmanes.
Mitjana de preu per al dv. i ds. de la(es) darrera(es) 2 setmanes.

pentahotel Brussels Airport

Quin mes té els preus més barats per a pentahotel Brussels Airport?

El mes més barat per allotjar-se a pentahotel Brussels Airport és l/el agost, amb un preu mitjà de 64 € per nit. El més car és el mes d'/de juny, a 88 € per nit.

Quin és el dia més barat per reservar pentahotel Brussels Airport?

El mes més barat per reservar a pentahotel Brussels Airport és l'/el dimarts, amb un preu mitjà de 75 € per nit. El més car és el mes d'/de dilluns, a 99 € per nit.

Amb quina antelació hauria de fer la reserva al pentahotel Brussels Airport?

Per aconseguir el millor preu a pentahotel Brussels Airport, reserva amb 12 setmanes d'antelació. Podries estalviar aproximadament 14 % en comparació respecte d'una reserva d'última hora.

Consells principals de KAYAK per a la teva estada a pentahotel Brussels Airport

  • Si cerques un allotjament barat a pentahotel Brussels Airport, planteja't viatjar-hi en temporada baixa. Les ofertes més barates normalment es troben els mesos de d’agost i de de gener.
  • Els preus també poden variar en funció del dia de la setmana de l'estada. Per trobar les millors ofertes d'habitacions a pentahotel Brussels Airport, allotja-t'hi en dimarts o dimecres. El dia més car sol ser el dilluns.
  • L'habitació més barata de pentahotel Brussels Airport que s'ha trobat a KAYAK durant les darreres 2 setmanes costava 65 € i la més cara 80 €.
  • Quants dies hauria de quedar-me a pentahotel Brussels Airport? Els usuaris de KAYAK normalment s'hi estan 3 dies.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a pentahotel Brussels Airport

  • On està situat pentahotel Brussels Airport?

    pentahotel Brussels Airport està situat a Berkenlaan 5, a 7,7 km del centre de Brussel·les. Jubilee Park és el lloc d'interès més proper a pentahotel Brussels Airport.

  • Quines són les hores d'arribada i de sortida de pentahotel Brussels Airport?

    L'hora d'arribada a pentahotel Brussels Airport és a les 15:00 i l'hora de sortida és a les 12:00.

  • pentahotel Brussels Airport ofereix servei de Wi-Fi gratuïta?

    Sí, pentahotel Brussels Airport ofereix servei de Wi-Fi gratuïta.

  • A quina distància es troba pentahotel Brussels Airport de l'aeroport?

    pentahotel Brussels Airport és a 3,4 km de Brussel·les Bruxelles-National. pentahotel Brussels Airport és a 33,9 km de Anvers Deurne.

  • Com s'ho fa KAYAK per trobar ofertes tan barates per a l'hotel pentahotel Brussels Airport?

    KAYAK rastreja el web per trobar totes les ofertes d'habitacions disponibles a l'hotel pentahotel Brussels Airport de a Brussel·les i t'ajuda a comparar-les per trobar el millor preu per a la teva estada. Molts webs de viatges ofereixen descomptes o ofertes en algun moment per a les habitacions de pentahotel Brussels Airport i KAYAK et mostra els preus de molts llocs diferents perquè sempre puguis trobar una oferta excel·lent per a pentahotel Brussels Airport.

Hotels i allotjaments propers

Hotel de 3 estrelles
Thon Hotel Brussels Airport8.1 Excel·lent (1.362 valoracions)0,06 kmCentre de fitnes, Bar/Sala d'estar, Wi-Fi gratuïta73 €+
Hotel de 3 estrelles
Holiday Inn Express Brussels - Airport by IHG
8.3 Excel·lent (1.897 valoracions)0,08 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar90 €+
Hotel de 3 estrelles
Aparthotel Adagio Access Brussels Airport
8.1 Excel·lent (737 valoracions)0,11 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar75 €+
Hotel de 4 estrelles
Holiday Inn Brussels Airport By IHG8.4 Excel·lent (2.933 valoracions)0,12 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar97 €+
Hotel de 2 estrelles
19% més barat
greet Brussels Airport Zaventem
7.6 Bo (799 valoracions)0,99 kmBar/Sala d'estar, Wi-Fi gratuïta, Wi-Fi disponible a tot arreu51 €+
Hotel de 1 estrelles
Ibis Budget Brussels Airport7 Bo (7.781 valoracions)0,56 kmRestaurant, Wi-Fi gratuïta, TV de pantalla plana64 €+
Hotel de 3 estrelles
B&B HOTEL Brussels Airport
8.4 Excel·lent (455 valoracions)0,69 kmBar/Sala d'estar, Wi-Fi gratuïta, Tetera/cafetera65 €+
Hotel de 3 estrelles
Fly Inn B&B Brussels Airport7.2 Bo (443 valoracions)0,79 kmBar/Sala d'estar, Cafetera, Centre de negocis70 €+
Hotel de 4 estrelles
Mövenpick hotel Brussels Airport
8.8 Excel·lent (418 valoracions)0,96 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar118 €+
Hotel de 4 estrelles
Crowne Plaza Brussels Airport By IHG8.8 Excel·lent (1.853 valoracions)1,34 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar135 €+
Hotel de 4 estrelles
Residence Inn by Marriott Brussels Airport
8.7 Excel·lent (1.306 valoracions)0,4 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar116 €+
Hotel de 4 estrelles
NH Brussels Airport8.6 Excel·lent (4.524 valoracions)0,6 kmCentre de fitnes, Restaurant, Bar/Sala d'estar94 €+

Informació útil

Distància al centre de la ciutat

Aeroport més a prop

Distància fins a l'aeroport

7,7 km
Brussel·les Bruxelles-National
3,4 km